Z Piastem o REHABILITACJE

W niedziele o godzinie 18 nasz zespół zmierzy się w ramach drugiej Kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej z Piastem U-57 Człuchów. Zespół z Człuchowa podobnie jak nasz zaliczył wpadkę w pierwszej kolejce, i również przegrał 2:0 tyle, że u siebie i praktycznie z groźniejszym rywalem bo zespołem Sparty Sycewice, który wymieniany jest w gronie tych zespołów, które będą się "bić" o awans do IV ligi. My ulegliśmy po fatalnej grze w Biesowicach z miejscowym  Echo, które jest beniaminkiem, a gra naszego zespołu w tym meczu wołała o pomstę do nieba. Dzisiaj szansa na rehabilitację, rywal z wyższej półki ale gramy przecież u siebie na swoim terenie, dla swoich kibiców, i od zawodników wymagamy maksimum zaangażowania.

Czeka nas trudne spotkanie, wiemy jakie błędy popełniliśmy w pierwszym meczu i czego musimy się wystrzegać w konfrontacji z dobrze grającym zespołem z Człuchowa. Oczekuje od całej osiemnastki meczowej stu procentowego zaangażowania i koncentracji.