Wygrana w pierwszej grze kontrolnej.

W pierwszym meczu kontrolnym nasz zespół pokonał na własnym terenie beniaminka klasy okręgowej zespół Kaszubi Studzienice 6:2 (2:2), bramki dla naszego zespołu strzelali: 2x Demko, 2x Kupczyk, 1x Zagdan i 1x Wirkus.

Zespół zagrał w składzie: Michańczyk Ł., Treder, Sobczyński, Żmuda Trzebiatowski Sz., Penkowski, Wałdoch, Kaydrovych, Wirkus, Wilma, Kupczyk, Zagdan - na zmiany wchodzili: Diks (bramkarz), Demko, Jeszka, Żmuda Trzebiatowski M., Zdrojewski, Ryngwelski.

Pierwsza połowa należała do przyjezdnych, to oni mieli więcej z gry, w drugiej wyglądaliśmy już znacznie lepiej. Biorąc pod uwagę, że w minionym tygodniu odbyliśmy trzy bardzo rozbudowane jednostki treningowe i zagraliśmy ten mecz bez: Chamier Ciemińskiego, Sobisza, Michańczyka, Barra, Jenta, to trzeba być bardzo zadowolonym z końcowego wyniku, bo co do samej gry mamy jeszcze sporo do poprawy.

Kolejny mecz kontrolny zagramy również w Tuchomiu, niedziela godzina 17 z Lipniczanką Lipnica.