W niedziele czeka nas pojedynek derbowy.

W najbliższą niedziele o godzinie 13, nasz zespół podejmie na własnym terenie zespół Zawisza Borzytuchom, w ramach 26 Kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej No10.pl. Nasz najbliższy rywal po 25 kolejkach ma na swoim koncie 32 punkty(10-wygranych,2-remisy,13-przegranych), bilans bramkowy 48-53, w ostatniej kolejce przegrał na własnym boisku 4:3 z zespołem Stali Jezierzyce. My obecnie na swoim koncie zgromadziliśmy 44 punkty ligowe, w ostatniej kolejce wygraliśmy na wyjeździe 3:0 w meczu z Piastem Człuchów, i awansowaliśmy na czwartą pozycję w tabeli. W meczu rundy wiosennej pomiędzy zainteresowanymi zespołami padł wynik 4:3 dla zespołu Zawisza Borzytuchom, wówczas bramkę dającą komplet punktów rywalowi straciliśmy w 93 minucie meczu. Mecze "Derbowe" zawsze rządzą się swoimi prawami, tu nie istotne jest miejsce w tabeli, tylko zaangażowanie, wola walki i determinacja zawodników, zapowiada się ciekawe spotkanie na dobrze przygotowanej płycie boiska, dla tego już dzisiaj zapraszamy do Tuchomia na godzinę 13.

Przed nami trudny mecz, z wymagającym rywalem, sytuacja kadrowa nie jest może najlepsza, bo zabraknie Barry, Demko, Kaydrowych, a i występ Cecota to duży znak zapytania, natomiast będę miał możliwość skorzystania z Michańczyka i Kupczyka. Wierzę jednak, że zmiennicy staną na wysokości zadania i zagramy dobry mecz, kluczem do sukcesu będzie koncentracja od pierwszej do ostatniej minuty.

Początek spotkania o godzinie 13 w Tuchomiu.