Statystyki po 26 kolejkach. W Klasyfikacji FAIR PLAY liderujemy, Gross trzeci w Strzelcach.

NASZ KLUB nadal jest LIDEREM jeśli chodzi o Klasyfikacje FAIR PLAY, na obecną chwilę w 24 kolejkach ligowych otrzymaliśmy 26 napomnień. Mecz wyjazdowy z Piastem Człuchów, był 13 meczem ligowym, w którym nie otrzymaliśmy kartki. Adam Gross nadal na podium w klasyfikacji strzelców, w Człuchowie po raz 23 w tym sezonie ulokował piłkę w bramce rywala i obecnie zajmuje wysokie trzecie miejsce. Łukasz Michańczyk natomiast po raz siódmy w tym sezonie zachował czyste konto. Do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze pięć kolejek i wiele może się zdarzyć.

Klasyfikacja FAIR PLAY

1. GKS Myśliwiec Tuchomie - 26