Specjalna Koszulka na 70-lecie Klubu.

W tym roku Nasz Klub obchodzi 70-rocznice powstania. Dlatego udało nam się stworzyć specjalną koszulkę meczową dla drużyny grającej w Słupskiej Klasie Okręgowej . Historia koszulki jest dość ciekawa.

Sami przygotowaliśmy projekt w programie Adidas miTeam & miAdidas opcji było wiele, postawiliśmy na zielony pasiak ze wstawkami złotymi (na pytanie czemu złote, w ten sposób chcieliśmy niejako uczcić nasze 70-lecie), oklejenia to już sprawka naszego sponsora technicznego Marba Sport Sp z o O Spolka Komandytowa przy wsparciu NO10.pl - sklep piłkarski (szczerze polecamy właśnie tych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego, z którymi współpracujemy już 15 lat).
Wielkie podziękowania kierujemy przede wszystkim w stronę Karol Malek, właściciela firmy Stakom Sp z oo, który jest już z nami ponad 10 lat i zawsze Nas dzielnie wspiera. Bez wsparcia Karola i firmy STAKOM nie byłoby szansy na stworzenie unikatowych koszulek i ich zakup.
Serdecznie Dziękujemy
Mamy nadzieję, że projekt koszulki się Wam podoba.