Przegrana w Pucharach

W meczu III Rundy Pucharu Polski nasz zespół przegrał z MKS Debrzno w rzutach karnych 5:3, w regulaminowym czasie gry było 1:1 (0:0), bramkę dla naszej drużyny strzelił Wirkus, dogrywka nie dała rozstrzygnięcia i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.

Skład naszej drużyny uległ zmianie w odniesieniu do niedzielnego spotkania ligowego, trener zadecydował, że Kaydrovych, Demko mają wolne, w ich miejsce na placu gry pojawili się Zagdan i Wilma. W drugiej połowie spotkania naszego bramkarza Michańczyka zastąpił Diks, a w samej końcówce meczu, kapitana Jenta Cezarego zastąpił Mikołaj Żmuda Trzebiatowski. Na placu gry pojawili się jeszcze Sobczyński i Kupczyk.

W tym meczu oddaliśmy na bramkę rywala aż 27 strzałów przy ich 15, posiadaliśmy przewagę optyczną ale bardzo szwankowała tego dnia skuteczność. Szanse gry dostali zawodnicy, którzy ostatni grali mniej oraz tacy, co rzadko pojawiali się na boisku. Mimo przegranej pozytywnie oceniam nasz występ w tym meczu, na mokrym, grząskim terenie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i stworzyć kilka ciekawych akcji ofensywnych. Teraz skupiamy się wyłącznie na rozgrywkach ligowych, a zwycięzcą życzymy powodzenia w IV rundzie.