O kolejne punkty w niedziele z Bartonem

W trzynastej Kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej No10.pl zagramy na własnym terenie z beniaminkiem tych rozgrywek zespołem Barton Barcino. Nasz rywal po dwunastu kolejkach ma na swoim koncie 13 punktów(4-wygrane,1-remis,7-przegranych) i z bilansem bramkowym 21-36 plasuje się na jedenastej pozycji. Nasz zespół jak do tej pory ma na swoim koncie punktów 20, i z bilansem bramkowym 19-13 plasuje się na pozycji szóstej. W ostatniej kolejce ligowej zespół z Barcina zremisował na swoim terenie z jednym z pretendentów do awansu Spartą Sycewice 1:1, co można uznać za sporą niespodziankę, nasi zawodnicy wygrali natomiast w meczu derbowym na wyjeździe 2:0 z Kaszubią Studzienice. Zapowiada się ciekawe widowisko, na które już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy.

Przyjeżdża do nas zespół nieobliczalny, która gra bardzo nie równo, dobre spotkania przeplata słabszymi występami, wiadomo, beniaminek zdobywa doświadczenie z meczu na mecz i my jako zespól musimy być bardzo czujni w swoich poczynaniach, nie ma mowy o lekceważeniu rywala, wręcz przeciwnie mobilizujemy się na to spotkanie, bo ostatnie dwa spotkania ligowe na naszym terenie były po prostu słabymi występami i kibicom należy się kawałek dobrego futbolu w naszym wykonaniu.

Początek spotkania o godzinie 13" w Tuchomiu.