Konsultacje Wyróżniających się zawodników w Gdyni

Wczoraj dwunastu wyróżniających się wychowanków z rocznika 2003/2004(8 zawodników z rocznika 2003, i 4 zawodników z rocznika 2004) wzięło udział w treningo-meczu ze swoimi rówieśnikami z SI Arka Gdynia. Jest to jeden z elementów naszej współpracy z Arką Gdynia.

Była to pewnego rodzaju konsultacja, polegająca na rozegraniu kilku gier na małym boisku, tak aby trenerzy mogli zaobserwować poziom wyszkolenia naszych zawodników na tle zawodników Si Arka Gdynia. Na początku nasi zawodnicy byli spięci ale z upływem czasu napięcie schodziło i młodzi zawodnicy coraz lepiej radzili sobie na boisku, strzelając swoim rówieśnikom jedenaście bramek. Cieszy możliwość rozgrywania meczy z dobrze wyszkolonymi technicznie zawodnikami, i mamy porównanie poziomów wyszkolenia. Trenerzy zwrócili uwagę na kilku naszych wyróżniających się zawodników, i to oni już w kwietniu wezmą udział w treningach z zespołami z Gdyni. Wiele wskazuje na to, że nowym sezonie rozgrywkowym w szeregach zespołów SI Arka Gdynia zagra co najmniej trzech naszych zawodników.