Wygrana w piątym meczu kontrolnym

Na piąty mecz kontrolny, tak jak wspominaliśmy zespół udał się do Dąbrówki, aby zmierzyć się z miejscową Victorią. Wynik meczu 2:3(0:2) dla naszych zawodników, bramki strzelali: Michańczyk Dominik, Piwowarski Artur, Chamier Ciemiński Rafał. W meczu tym nie zagrali: Łukasz Michańczyk i Wojtek Pobłocki.

W meczu zagrali: Borowski Arkadiusz, Jenta Cezary, Zmuda Trzebiatowski Krzysztof, Myślak Kamil, Chamier Ciemiński Rafał, Treder Grzegorz, Michańczyk Dominik, Hinca Patryk, Wałdoch Wojciech, Penkowski Paweł, Kupczyk Tomasz, Wenta Mateusz, Kręcki Sylwester, Jenta Ernest, Świątek Brzeziński Paweł, Piwowarski Artur.

O tym meczu za wiele nie można napisać, a najlepiej byłoby jak najszybciej zapomnieć. Był to nasz najgorszy mecz w trakcie przygotowań, na takim podłożu nie da się grać piłką i to bardzo deprymowało zawodników, doszły urazy itp.. Ponadto aby mecz mógł się odbyć musieliśmy dać do zespołu gospodarzy dwóch swoich zawodników, a to wpłynęło na jakość gry, zawodnicy przeszli obok tego meczu. Dla Victorii bramkę strzelił Paweł Świątek Brzeziński, i zaliczył również asystę. Ostatni mecz kontrolny zagramy w najbliższą sobotę o godzinie 14.