Kolejny Beniaminek w walce o ligowe punkty.

W najbliższą niedziele nasz zespół uda się do Główczyć, aby tam w ramach trzeciej kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej powalczyc o ligowe punkty, po zeszło tygodniowym mecz z Chrobrym Charbrowo tym razem naszym rywalem również będzię beniaminek. Zespół Błękitnych awansował do klasy okręgowej z drugiego miejsca, w pierwszych dwójch kolejkach zainkasował jeden punkt( przegrana ze Spartą Sycewice 1:2, remis ze Stalą Jezierzyce 2;2), nasz zespół natomiast ma na swoim koncie trzy punkty, po wygranej z Chrobrym 2:0. Wiadomo, że będą zmiany w kadrze meczowej w odniesieniu do poprzedniego spotkania, pojawi się Paweł Penkowski i Szymon Żmuda Trzebiatowski, niestety nadal z powodu kontuzji nie zagra Dominik Michańczyk, a Damian Sobisz wraca z zagranicy w najblizszą środę. Zapowiada się interesujące spotkanie, mimo dalekiego wyjazdu zapraszamy kibiców do Główczyc.