"Kiełpa" nową "9"

Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem Naszego Klubu został Dawid Kiełpiński, mierzący 185 cm i ważący 82 kilogramy, zawodnik urodzony 3 stycznia 1998 roku, wychowanek klubu KS Victoria Dąbrówka, w dotychczasowym czasie reprezentował jeszcze barwy Zawisza Borzytuchom i Bytovia Bytów. Ostatni sezon spędził w swoim rodzimym klubie, a teraz na zasadzie transferu czasowego (do 30 czerwiec 2020 r.) wzmocni GKS Myśliwiec Tuchomie.
W sezonie 2018/2019 dla KS Victoria Dąbrówka w 15 spotkaniach ligowych strzelił 25 bramek.

Dawidowi przyglądaliśmy się od 2 lat, miał już do nas trafić w zeszłym sezonie, ale zawsze stało coś na przeszkodzie. To zawodnik o świetnych parametrach jak na piłkarza, dobrze wyszkolony technicznie i do tego bardzo dynamiczny, piłka go szuka w polu karnym. Trenuje z nami od początku przygotowań i widać, że może być sporym wzmocnieniem naszej siły ofensywnej, szczególnie biorąc pod uwagę to, że rundę wiosenną graliśmy bez nominalnej "dziewiątki". Cieszy to, że sam zawodnik jest pod wrażenie bazy jaką mamy do dyspozycji.