Givova Futsal Cup kończymy na drugiej pozycji.

W prestiżowym turnieju GIVOVA Futsal CUP nasz zespół zajął drugie miejsce, ulegając w wielkim finale turnieju 0:1 z zespołem TALEX Borzytuchom. Łącznie w całym turnieju zagrało reprezentując rożne drużyny, aż 18 zawodników z obecnej kadry pierwszej drużyny. Niestety nie obyło się bez urazów, Rafał Chamier Ciemiński i Samuel Wirkus skręcili stawy skokowe i czeka ich chwilowa przerwa z zajęciach, na szczęście do początku ligi zostało jeszcze sporo czasu.

Prawda jest taka, że do tego turnieju nie przygotowywaliśmy się jakoś specjalnie, od początku zajęć treningowych cały czas jesteśmy albo na siłowni albo na orliku, dla nas rozgrywki ligowe to priorytet. szkoda, że przytrafiły się nam dwie kontuzje, które wyłączą na chwile z przygotowań Rafała i Samiego. Jednak wierze, że tak doświadczeni zawodnicy bardzo zrobią wszystko aby jak najszybciej wrócić do zajęć. Wracając do turnieju, nie graliśmy „dobrej” piłki, widoczny był brak zgrania i pomysłu na konstruowanie akcji w ofensywie, mimo wszystko trzeba być bardzo zadowolonym z udziału naszych zespołów i zawodników w turniejach halowych w tym roku, w pierwszy wygraliśmy, w drugim mamy drugie miejsce.

Faza grupowa

STAKOM GKS Myśliwiec Tuchomie : TALEX Borzytuchom 3:1 bramki: 2x Wałdoch,1x Kaydrowych

STAKOM GKS Myśliwiec Tuchomie : Elektro Pomiar Parchowo 2:1, bramki: Treder, Sobisz

STAKOM GKS Myśliwiec Tuchomie : DRUTEX Bytów 2:1, bramki: Barra, Sobisz

Ćwierćfinał

STAKOM GKS Myśliwiec Tuchomie : B-72 Przewóz 1:1, bramki: Kaydrowych- Karne- Sobisz, Treder, Kaydrowych

Półfinał

STAKOM GKS Myśliwiec Tuchomie ; WIRAX Tuchomie 1:0, bramki: Kaydrowych

Finał

STAKOM GKS Myśliwiec Tuchomie : TALEX Borzytuchom 0;1

Skład: Demko Mateusz, Jeszka Sebastian, Wałdoch Wojciech, Barra Krystian, Zmuda Trzebiatowski Mikołaj, Sobisz Damian, Kaydrowych Waladymyr, Kupczyk Tomasz, Maciej Hinc(gościnnie), Treder Grzegorz

W pozostałych drużynach również grali nasi zawodnicy:

TALEX Borzytuchom- Dominik Michańczyk, Łukasz Michańczyk

Bk Tech- Rafał Chamier Ciemiński, Kamil Diks, Penkowski Paweł, Kajetowski Damian

Elektro Pomiar Parchowo- Samuel Wirkus

Pland Mark – Dawid Kiełpiński

WIRAX Tuchomie – Wilma Szymon

W turnieju z kadry zespołu nie zagrali tylko: Cezary Jenta, Zdrojewski Adam, Rudnik Kacper i Szymon Żmuda Trzebiatowski.