Dzisiaj poznamy rywala IV Rundy Pucharu Polski.

Dzisiaj po południu losowanie IV Rundy Rozgrywek Pucharu Polski Podokręgu Słupskiego. Wśród 16 wylosowanych drużyn znajdzie też STAKOM GKS Myśliwiec Tuchomie po tym jak wczoraj pokonał na wyjeździe 0:3 zespół Gryfa II Słupsk. Nasz zespół w pucharowej drabince może trafić na 1 drużynę z A-klasy, 8 zespołów z V ligi i 6 z IV ligi.

Wykaz potencjalnych rywali:
A-Klasa: GTS Czarna Dąbrówka

V liga: Brda Przechlewo, Czarni Czarne, Jantar Ustka, Karol Pęplino, Leśnik Cewice, MKS Debrzno, Sparta Sycewice, Stal Jezierzyce

IV liga:Pogoń Lębork, Anioły Garczegorze, Bytovia II Bytów, Gryf Słupsk, Sokół Wyczechy, Start Miastko

Na tym etapie rozgrywek już nie ma łatwych zespołów, każdy kto gra, traktuje te rozgrywki na poważnie, więc i rywalizacja zapowiada się interesująco. Fajnie byłoby ten mecz rozegrać w Tuchomiu, już dawno nie gościliśmy u nas zespołów w ramach Pucharu Polski.