Delegacja Klubu w Firmie STAKOM Karola Malek
W środę delegacja Naszego Klubu złożona z Arkadiusz Durbas(prezes klubu), Tomasz Gruba (trener drużyny seniorów), oraz Marcin Thm(działacz), udała się do siedziby firmy Stakom Sp z oo, a konkretniej jej właściciela Karol Malek aby wręczyć unikatową koszulkę Jest to podziękowanie za wsparcie finansowe przy zakupie unikatowych koszulek meczowych dla zespołu seniorów z okazji 70-Lecia Klubu..
Przy okazji Karol Malek oprowadził nas po swojej firmie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, tego jak firma Naszego Sponsora się rozwija. Nowa Hala Produkcyjna, wyposażona w profesjonalny sprzęt, dbałość o komfort pracy i bezpieczeństwo pracowników to wszystko jest na jak najwyższym poziomie.
GRATULUJEMY tak Dynamicznego rozwoju Firmy Stakom Sp z oo i Serdecznie Dziękujemy za Pomoc i Wsparcie.