Blamaż w meczu kontrolnym. Barra kontuzjowany!!!

Z racji tego ze mecz z Diamentem został odwołany, nasz zespół w sobotę zmierzył się z Wieżą Postomino, zespołem wicelidera Zachodniopomorskiej Klasy Okręgowej. Mecz rozgrywany był na przy silnym wietrze i dużym mrozie na bosku ze sztuczną murawa w Słupsku, zespół z Postomina nie pozostawił złudzeń i zasłużenie wygrał 8:0(4:0). Niestety nasz zespół zagrał bardzo źle, a doświadczeni zawodnicy zespołu rywala, który mają za sobą występy w Drutex Bytovii, Jantarze Ustka i Gryfa Słupsk skrzętnie to wykorzystali. Zapewne  duży wpływ na nasza słaba grę miał wpływ, że już w 10 minucie plac gry z powodu kontuzji opuścili Szymon Zmuda Trzebiatowski i Adam Gross, po pierwszej połowie zszedł też Marcin Przytuła i teoretycznie zostaliśmy beż napastnika. W drugiej połowie na pozycji bramkarza zadebiutował 15 letni wychowanek naszej akademii Oskar Żmuda Trzebiatowski. Niestety boisko z powodu urazów musieli opuścić jeszcze Wojciech Wałdoch, Paweł Penkowski, Arkadiusz Gut i Krystian Barra. Mecz kończyliśmy w 9 bo nie było już sensu aby zawodnicy grali z urazami,a taka sytuacja sprawiła ze rywale jeszcze w samej końcówce wbili nam trzy bramki. Niestety u większości zawodników, są to urazy, które wymagają kilku dni przerwy, gorzej ma się sytuacja z Krystianem, wstępne badania wskazują skręcenie stawu kolanowego i uraz więzadeł krzyżowych, jeśli diagnoza ta potwierdzi się na szczegółowych badaniach we wtorek, może się okazać najgorszy scenariusz, ze Krystian już w tej rundzie nie pomoże nam na boisku, a to dla zespołu byłaby wielka strata.

Kontuzje i absencje zawodników sprawiły, że zostaliśmy rozbici przez rywala, nie mieliśmy żadnych argumentów aby ten mecz przynajmniej zremisować. Bardzo zmartwiła mnie kontuzja Krystiana, to ważny zawodnik w zespole i jego strata byłaby na ten moment nie oceniona. Mam nadzieję, że we wtorek jednak napłyną dobre wiadomości odnośnie stanu zdrowia Krystiana. W niedziele mecz z Kaszubią, teraz już musimy się skupić na przygotowaniach do tego spotkania.