Zmiany w Przygotowaniach

W związku z pogodą i awansem "Kaszubii" do klasy Okręgowej nastąpiły zmiany w przygotowaniach. I tak swój trzeci mecz kontrolny z Juniorem "A" Drutex Bytovia nasz zespół zagra w sobotę w Bytowie o 13 a nie jak wcześniej planowaliśmy w sobotę w Tuchomiu, niestety ciągle padający deszcz sprawił, że nasze boisko nie nadaje się na chwile obecną do gry, nastąpiła też zmiana piątego zespołu, z którym zagramy mecz kontrolny. 6 sierpnia mieliśmy grać u siebie z Kaszubią Studzienice, ale po zmianach komisji rozgrywek, Kaszubia awansowała ponownie do Klasy Okręgowej, i własnie z Kaszubią zagrać mamy drugi mecz ligowy, dla tego zapadła oczywista zmiana rywala, 6 sierpnia zagramy u siebie z Orkanem Gostkowo o godzinie 16. Nie zmienił się natomiast rywal i termin czwartego meczu kontrolnego, z rezerwami Drutex Bytovia zagramy w środę o godzinie 18 w Tuchomiu.

29 lipiec -Junior "A" DRUTEX Bytovia w Bytowie o 13"

2 sierpnia- DRUTEX Bytovia II w Tuchomiu o 18"

6 sierpnia - Orkan Gostkowo w Tuchomiu o 16"