Słaba postawa zespołu w trzecim meczu kontrolnym.

W swoim trzecim meczu kontrolnym nasz zespół przegrał w Bytowie z Juniorem "A" Drutex Bytovia 2:1(1:1). Bramkę dla naszego zespołu w 23 minucie meczu zdobył Mateusz Demko po podaniu Adama Gross. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 7 minucie meczu, a zwycięską bramkę strzelili w 90-ej minucie meczu.

W meczu tym po raz pierwszy w drużynie seniorskiej zadebiutował Damian Zinko.

Było to słaby mecz w wykonaniu naszego zespołu, zawodziła przede wszystkim skuteczność, denerwuje mnie fakt, że nie zagraliśmy zespołowo, zbyt dużo gry indywidualnej pod siebie a nie pod zespół. To zimny prysznic dla całego zespołu, mam nadzieję, że wszyscy wyciągniemy z tego wnioski i to jak najszybciej bo czasu coraz mniej.