Znamy terminy i godziny spotkań ligowych rozgrywanych w Tuchomiu.

Zostało jeszcze sporo czasu do rozpoczęcia rozgrywek, ale my już dzisiaj możemy podać dokładne terminy, wraz z  godzinami w jakich nasz zespół będzie rozpoczynał spotkania ligowe w ramach rozgrywek prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej Podokręg Słupsk-klasa okręgowa NO10.pl. Siedem meczy w roli gospodarza będą mogli zobaczyć kibice w Tuchomiu, wszystkie, poza jednym terminem obligatoryjnym wyznaczonym na środę 30 maja będą rozgrywane w niedziele o godzinie 13. W rundzie jesiennej było podobnie, rozgrywanie spotkań ligowych w niedziele, sprzyja, że na meczach pojawia się spora liczba kibiców, nie było sensu tego zmieniać, jak coś funkcjonuje dobrze to niech tak zostanie.

Mecze w roli gospodarza:

Kaszubia Studzienice - 25 marzec, niedziela, godzina 13"(16 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej).

Sparta Sycewice- 8 kwiecień, niedziela, godzina 13"(2 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej).

Piast Człuchów- 22 kwiecień, niedziela, godzina 13"(4 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej).

Karol Peplino - 6 maj, niedziela, godzina 13"(11 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej).

Echo Biesowice- 20 maj, niedziela, godzina 13"(10 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej).

Stal Jezierzyce- 30 maj, środa, godzina 18"(1 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej).

Brda Przechlewo-10 czerwiec, godzina 13"(8 miejsce w tabeli po rundzie jesiennej).

Na wyjeździe zagramy z:

Diament Trzebielino, Jantar Ustka, MKS Debrzno, Leśnik Cewice, Jantaria Pobłocie, KS Włynkówko, Czarni Czarne, Zawisza Borzytuchom.