Znamy Plan Przygotowań.

Wiemy już w jaki dzień nasz zespół rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej Słupskiej Klasy Okręgowej. Zawodnicy po raz pierwszy spotkają się 8 stycznia, wtedy też zostaną zważenie i poddani testom. Ogólnie zespół będzie trenował trzy razy w tygodniu do tego dojdzie udział w turnieju halowym(4 luty) i sześć meczy kontrolnych, czyli dwa miesiące wytężonej pracy bo początek rozgrywek w naszej lidze pomorski związek piłki nożnej zaplanował na weekend 17-18 marca, wtedy zagramy na wyjeździe z Diamentem Trzebielino.

Czeka nas dużo pracy,  to dwa miesiące wytężonej pracy zarówno dla mnie jak i samych zawodników. Mamy sporo rzeczy do poprawy, szczególnie jeśli chodzi o grę w ofensywie, mam nadzieję, że zawodnicy z zaangażowanej podejdą to pracy jaką mamy do wykonania i w rundzie wiosennej zobaczymy zespół grający efektywniej. Liczę, że młodzi zawodnicy z większym zaangażowaniem przepracują okres przygotowawczy i odważniej powalczą o pierwszy skład. Czy szykują się jakieś zmiany kadrowe, tylko kosmetyczne, przyglądam się dwójce zawodników, ale o tym czy do nas dołączą dowiemy się na początku marca.

Mecze kontrolne:

10 luty-Karol Pęplino-Klasa Okręgowa(Słupsk).

18 luty- Gryf Słupsk -Junior A(Słupsk).

25 luty- Drutex Bytovia - Junior A(Bytów).

28 luty- Drutex Bytovia - Rezerwy IV(Bytów)

4 luty- Lipnicznka Lipnica- Klasa A(Lipnica).

11 luty- Orkan Gostkowo-Klasa B(Tuchomie).