Z Piastem o podtrzymanie dobrej passy

W najbliższą niedziele nasz zespół podejmował będzię na własnym terenie Piast Człuchów, zespół z Człuchowa po dziewięciu kolejkach plasuje się na 8 pozycji z dorobkiem 14 punktów(4-wygrane,2-remisy,3-porażki), bilans bramkowy 28-21. Podopieczni Wojciecha Wolańskiego bardzo dobrze radzą sobie na własnym terenie, tam w czterech meczach zgarneli komplet punktów, troszkę gorzej jednak jest na wyjazdach, w pięciu spotkanaich zanotowali dwa remisy i trzy porażki, rywalom strzelili 7 bramek a stracili 17. W ostatniej kolejce ligowej rozbili na własnym terenie Stal Jezierzyce 5:2, aplikując przyjezdnym trzy bramki już w pierwszej odłosnie spotkania, najlepszym strzelcem zespołu jest Łukasz Czarnowski z sześcioma trafieniami. Nasz zespół przypomnijmy plasuje się na piątej pozycji z 16 punktami, i na włąsnym terenie jak do tej pory podobnie jak Piast nie stracił punktów, najlepszym strzelcem zespołu jest Adam Gross z 9 trafieniami.

Czeka nas bardzo trudny pojedynek z wymagającym rywalem, potrafiącym grać piłkę, dla tego zapowiada się interesujące spotkanie, chociażby dla tego, że do kadry meczowej w porównaniu z meczem w Pobłociu wraca kilku kluczowych zawodników, nadal poza kadrą będą jeszcze Cezary Jenta i Arkadiusz Gut, ale to nie oznacza, że jesteśmy słabsi, zawodnicy mają swiadomość o co gramy  i z kim.

Początek spotkania o godzinie 13"