Wypunktowani przez Start Miastko

W 22 kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej no10.pl nasz zespół uległ na własnym terenie w meczu z MKS Start Miastko 1:3(0:2),bramkę dla naszego zespołu strzelił Barra z rzutu karnego po faulu na Kaydrowych. Była to pierwsza przegrana naszego zespołu w rundzie wiosennej na własnym terenie. Od początku nasz zespół zaatakował, grożnie w 2 i 11 minucie strzelał Gross, ale piłka dwukrotnie lądowała na piłko chwytach. Goście za to dwa razy nie miłosiernie wykorzystali nasze błędy i w 21, 28 minucie wpakowali nam piłkę do siatki. Nasz zespół się nie podłamał, i zabrał się za odrabianie strat w 35 minucie powinno być już tylko 2;1, a w 37 2;2, niestety nie wykorzystujemy dwóch dogodnych sytuacji, które mogły dać nam remis po pierwszej połowie meczu. Na początku drugiej połowy znakomitą akcje strzałem z dystansu zakończył Barra, niestety piłka przeleciała tuż obok słupka. Kontaktową bramkę strzelamy w 57 minucie, po faulu w polu karnym na Kaydrowych, do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Barra i pewnym strzałem dał nam szanse, na pozytywne zakończenie tego meczu. Chwile później Michańczyk ratuje nasz zespół świetną interwencja na linii pola karnego. Niestety w samej końcówce nie gramy dobrze, notujemy wiele głupich strat, gra jest szarpana a ostatnie 10 minut gramy już tylko trójką obrońców, co pozwoliło przyjezdnym łatwiej konstruować akcje pod naszą bramką, jedna z nich kończy się rzutem karnym podyktowanym za faul naszego golkipera. W samej końcówce rozmiary porażki mógł zmniejszyć Kupczyk, ale piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku. Ostatecznie nasz zespół przegrał mecz z Start Miastko 1;3.

Słabe zawody w naszym wykonaniu, oddaliśmy inicjatywę gościom, nie możemy tak grać na własnym terenie, zabrakło zaangażowania, woli walki, komunikacji. W prawdzie mieliśmy sytuacje aby strzelić kolejne bramki, i doprowadzić chociażby do remisu, ale trzeba powiedzieć sobie szczerze, swoją postawą nie zasłużyliśmy na punkty w tym spotkaniu, więcej oczekuje od zawodników. Musimy teraz mocno popracować, aby zrehabilitować się w najbliższym spotkaniu które rozegramy w sobotę z Brdą Przechlewo