Toporek i Sobisz na rok w Tuchomiu

Mamy kolejne wzmocnienia, do zespołu na zasadzie rocznego wypożyczenia dołączyli: Przemysław Toporek urodzony 22-12-1996 r. i Damian Sobisz urodzony 05-04-1995 r. z GTS Czarna Dąbrówka. O tym, że do drużyny dołączy Damian, wiadomo było już w trakcie rundy wiosennej sezonu 2017/2018, bo zawodnik, już wtedy deklarował grę w naszych barwach, natomiast z Przemkiem udało się porozumieć na tydzień przed wznowieniem przygotowań, po tym jak z gry zrezygnował Marcin Przytuła potrzebne było wzmocnienie linii ofensywnej, dzięki czemu od samego początku uczestniczy w zajęciach, a w pierwszym meczu kontrolnym z Orkanem Gostkowo strzelił nawet bramkę dającą nam minimalną wygraną.

Obaj zawodnicy na pewno będą sporym wzmocnieniem dla zespołu, Przemek to gracz ofensywny, natomiast Damian dobrze czuję się w grze defensywnej.