Słaba inauguracja w Biesowicach

Nie udała się naszemu zespołowi inauguracja, w pierwszym meczu przegrywamy na wyjeździe 2;0, dając sobie strzelić bramki na samym początku meczu, bo już w 3 i 6 minucie spotkania. Nasz zespół zagrał bardzo słabo, co nie którzy zawodnicy tak własciwie to przeszli obok tego spotkania, a błędy po których straciliśmy bramki to kuriozum, za każdym razem to my mieliśmy piłkę i oddaliśmy ją rywalowi, który skrzętnie to wykorzystał. Wprawdzie za każdym razem mogliśmy odrobić straty, ale strzały naszych zawodników, albo były nie celne, albo wędrowały w rękach bramkarza gospodarzy, który, z wyłapaniem  piłek po strzale naszych zawodników raczej nie miał problemu, bo te się ledwo co doturlały do niego. O pierwszej połowie musimy jak najszybciej zapomnieć, w drugiej było znacznie lepiej,  bo już na samym otwarciu swietnie na skrzydle urwał się Wirkus, minał rywali, oddał strzał, który wybił bramkarz, ale dobitka była bardzo nie celna. Minute pózniej kontaktową bramkę mógł strzelić Kaydrowych, ale zabrakło nie wiele. Podsumowaniem naszej nie udolności w akcjach ofensywnych jest sytuacja z 71 minuty, gdy wychodzimy trzy na jeden, i trafiamy w nogi obrońcy, zamiast dograć do lepiej ustawionych partnerów. W samej końcówce mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, które mogły zmienić wynik meczu, ale podania do bramkarza rywali nie można nazwać strzałami. W konsekwencji nasz zespół dostał nauczkę i przegrał w pierwszym spotkaniu 2:0 z beniaminkiem, którego piłkarzom nadzwyczajniej bardziej się chciało grać niż naszym.

Spodziewałem się trudnej przeprawy, ale nie sądziłem że My zagramy na inauguracje tak słabo, "Wielbłądy" po których straciliśmy bramkę ustawiły to spotkanie. Prawda jest taka, że jeśli nie biegasz, nie wychodzisz na pozycje, nie szukasz gry to nie zasługujesz na wygraną. Tak słabego spotkania jako zespół nie zagraliśmy już dawno, teraz trzeba wszystko preanalizować, wyciągnąć wnioski, konsekwencje i jak najlepiej przygotować się do kolejnego meczu, który zagramy w niedziele z Piastem Człuchów.