Przegrane Derby

Niestety naszemu zespołowi nie udało się przywieść korzystnego wyniku z derbowej potyczki w Borzytuchomiu, mimo ambitnej gry ulegliśmy na wyjeździe 2:1, a jedyna bramkę dla naszego zespołu strzelił Marcin Przytuła. Myśliwiec przystąpił do tego spotkania w mocno osłabionym składzie, do kontuzjowanych Kupczyk i Barra dołączyła jeszcze dwójka Michańczyk i Ciemiński, którzy musieli odbyć przymusową "pauzę" za żółte kartki, a w ostatniej chwili odpadł jeszcze Szymon Zmuda Trzebiatowski, któremu zmarła babcia, i nie było mowy o tym aby wystąpił on w tym spotkaniu. Trener zmuszony był mocno eksperymentować ze składem i ustawieniem, i szczerze trzeba przyznać, że pomimo tego, że nasz zespół przegrywał po pierwszej połowie 1:0 prezentował się na boisku lepiej od gospodarzy. W drugiej połowie udało się nawet doprowadzić do remisu za sprawą dwójkowej akcji Gross i Przytuła, ale końcówka spotkania to już rwana gra z naszej strony, w konsekwencji czego, oddaliśmy zbyt dużo pola rywalom, i w doliczonym czasie gry stracimy bramkę i szansę na korzystny wynik.

Zagraliśmy najlepiej jak mogliśmy w tym zestawieniu, niestety absencja kluczowych zawodników i trzy wymuszone zmiany już w trakcie meczu skomplikowały naszą sytuację. Trzeba pogratulować rywalom determinacji i wygranej. Teraz już skupiamy się na kolejnym spotkaniu.