Przegrana z Orkanem w drugim meczu kontrolnym.

W swoim drugim meczu kontrolnym nasz zespół podejmował na sztucznym boisku w Bytowie zespół Orkana Gostkowo, początkowo miał grać z Juniorem A Gryfa Słupsk, niestety w piątek ten zespół odwołał mecz kontrolny i w zastępstwie zagraliśmy z Orkanem Gostkowo. Mecz zakończył się wygraną zespołu zespołu Orkana 2:1(1:0), bramkę dla naszego zespołu zdobył Adam Gross.

Skład: Łukasz Michańczyk, Arek Gut, Damian Kajetowski, Grzegorz Treder, Krystian Barra, Wojciech Wałdoch, Paweł Penkowski, Dominik Michańczyk, Karol Ryngwelski, Tomasz Kupczyk i Adam Gross.

Na zmiany wchodzili: Kacper Gruba, Oskar Żmuda Trzebiatowski, Hubert Reschka, Damian Zinko i Ernest Jenta.

Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu, pomimo tego, że ciężko trenujemy nie możemy tak grać, oddaliśmy na bramkę rywala 21 strzałów, ale w większości były to podania w jego ręce lub strzały ponad bramką. Na pewno czucie piłki nie jest jeszcze takie jak powinno, za miesiąc mamy mieć optymalną formę, ale pewne nasze zachowania na boisku wołają o pomstę. Jest spory materiał do analizy, i mam nadzieję, że w kolejnym meczu kontrolnym, który gramy w niedziele pokażemy dojrzały futbol.