Przegrana w drugim meczu kontrolnym

Nasz zespół rozegrał swój drugi mecz kontrolny, tym razem na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytowie podejmowaliśmy Kaszubię Studzienice, mecz zakończył się wynikiem 6:3 dla Kaszubi, bramki dla naszego zespołu strzelali(3:1 -Jenta Cezary, 3:2-Gross Adam, 3:3- Gross Adam). Kolejny mecz kontrolny nasz zespół rozegra w niedziele o godzinie 15", na sztucznej nawierzchni w Słupsku, tam skonfrontujemy się z piątym zespołem Słupskiej Klasy Okręgowej-Karolem Pęplino.

Źle weszliśmy w ten mecz, po 13 minutach przegrywaliśmy 3:0, i pozostały czas pierwszej połowy to odrabianie strat, i to nam się udało na drugą połowę wychodziliśmy przy stanie 3:3, niestety zabrakło sił i w ostatnich 20 minutach drugiej połowy straciliśmy trzy kuriozalne bramki i nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Okresy dobrej gry przeplataliśmy z tymi gorszymi, i tych ostatnich w tym meczu było stanowczo za dużo. Do ligi jeszcze ponad miesiąc, czeka nas sporo pracy, aby ustabilizować formę, ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.

Zagrali: Michańczyk Łukasz, Jenta Cezary, Chamier Ciemiński Rafał, Myślak Kamil, Treder Grzegorz, Zmuda Trzebiatowski Szymon, Penkowski Paweł, Wałdoch Wojciech, Michańczyk Dominik, Demko Mateusz, Gross Adam Na zmiany wchodzili : Kajetowski Damian, Jenta Ernest, Wenta Mateusz, Pawłowski Paweł.