Pierwszy Zespół wraca do zajęć-koniec przerwy, zabieramy się do pracy.

Dobiegła końca przerwa jaką mieli zawodnicy pierwszego zespołu, w najbliższy poniedziałek, czyli 8 stycznia zespół wznawia treningi. Pierwszy mecz ligowy zespół rozegra w weekend 16/17 marca na wyjeździe z Diamentem Trzebielino, do tego czasu zawodnicy mają zagrać w dwóch turniejach halowych-21 stycznia i 4 lutego i rozegrać sześć meczy kontrolnych. Zespół do dyspozycji będzie miał hale sportową, siłownie, salkę gimnastyczną, boisko orlik, bieżnię i boisko trawiaste o ile dopisze pogoda. W kadrze nie przewiduje się rewolucji, nikt nie ubył, ale są powroty Adriana Benkowskiego -bramkarza, który już wyleczył uraz, oraz Partyka i Kacpra, którzy postanowili spróbować jeszcze raz swoich sił w piłce seniorskiej. Na pierwszym treningu mają się pojawić dwaj zawodnicy, o jednego zabiega sam trener i może zagrać zarówno na środku jak i bokach, drugi natomiast zgłosił się do nas sam, to bramkarz, który przeprowadził się w okolice Tuchomia z Poznania. Jest jeszcze opcja sprowadzenia jednego gracza, jak na razie zawodnik sam musi podjąć decyzje, gdzie będzie chciał grać na wiosnę.

Czeka nas wiele pracy. ale mamy też sporo czasu, plan przygotowań jest dopięty i intensywny. Cieszą powroty zawodników, jest szansa, że w zespole pojawią się też dwie nowe twarze to wszystko ma wpłynąć na zwiększenie rywalizacji w drużynie. Każdy z początkiem zajęć ma u mnie czystą kartę, frekwencja, zaangażowanie i realizacja planów treningowych, to będzie główny wyznacznik przy ustalaniu wyjściowej jedenastki. Liczę na to, że zawodnicy sumiennie podejdą do treningów i każdy da z siebie wszystko, mamy wspólny cel, utrzymanie w klasie okręgowej, ładna i efektywna gra, która ma cieszyć zawodników i naszych kibiców. Na pierwszych zajęciach planuje ważenie zawodników, i przeprowadzenie trzech testów, a na koniec rozgrzewka i gra, koniec przerwy zabieramy się ostro do pracy.