Oddali Punkty Stali

Bardzo słabo zaprezentował się nasz zespół w konfrontacji ze Stala Jezierzyce, ulegliśmy na własnym terenie 2:4(0:1), najgorsze jest to, że w bardzo prosty sposób sprezentowaliśmy rywalom trzy bramki. Jedyna dobra informacją, że do gry powrócił Tomasz Kupczyk, i miał udział przy obu bramkach strzelonych dla naszej drużyny.

O tym meczu trzeba jak najszybciej zapomnieć, w pierwszej połowie dominowaliśmy nad rywalem i powinniśmy prowadzić, a tracimy bramkę po rzucie karnym w doliczonym czasie gry. Druga połowa, to najgorsza gra zespołu od kiedy go prowadzę. Dwie bramki to kuriozum, my mieliśmy piłkę na połowie przeciwnika, a to przeciwnik strzela nam bramkę. Szkoda, bo remis był na wyciągnięcie ręki.