O godne zakończenie sezonu na własnym terenie

W najbliższą niedziele nasz zespół podejmował będzie na własnym terenie zespół Brdy Przechlewo w ramach 29 kolejki Słupskiej Klasy Okręgowej. Będzie to zarazem mecz kończący rozgrywki ligowe w tym sezonie jeśli chodzi o spotkania na własnym terenie. Nasz niedzielny rywal po 28 kolejkach ma na koncie 36 punktów(10-wygranych,6-remisów, 12-porażek), bilans bramkowy 52-78 i zajmuję 10 miejsce w tabeli. W rundzie jesiennej nasz zespół uległ na wyjeździe 2:1 tracąc bramkę w 96 minucie po bardzo kontrowersyjnym rzucie karnym, bramkę dla naszego zespołu strzelił wówczas Adam Gross.

Na pewno będziemy chcieli ten mecz wygrać, musimy się zrehabilitować naszym kibicom za ostatnie dwa przegrane mecze na własnym terenie, w których potrafiliśmy zagrać tylko jedną połowę dobrze. Poza tym jest jeszcze szansa przesunąć się w gorę tabeli.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 18"