Myśliwiec musi sobie radzić bez Lola

Niestety wiadomo już, że bez Karola Ryngwelskiego będzie zmuszony sobie radzić GKS Myśliwiec Tuchomie. Przysłowiowy „Lolo” zmuszony jest zrezygnować z gry w piłkę nożna, z powodu choroby układu pokarmowego.

Wielka szkoda, że musimy sobie teraz radzić bez Karola, mało jest zawodników pracujących tak systematycznie na treningach, z takim zaangażowaniem i wolą walki. Zawodnik wiecznie uśmiechnięty, którego brak jeśli chodzi o atmosferę w szatni już teraz jest odczuwalny.

Karol Ryngwelski jest wychowankiem naszego klubu,19 letni zawodnik wystąpił w 129 spotkaniach ligowych, na boisku spędził 8338 minut, strzelił trzy bramki i trzy razy dostał żółtą kartkę. W grupach juniorskich jego trenerami byli Łukasz Sabisz i Patryk Pałubicki.