Marcin Przytuła Nowym Zawodnikiem "Myśliwca".

Miło nam poinformować, że nowym zawodnikiem GKS Myśliwiec Tuchomie został Marcin Przytuła, który przeszedł do nas na mocy transferu czasowego z KS Kaszubia Studzienice. Marcin w 117 oficjalnych spotkaniach strzelił 60 bramek, urodził się 29 stycznia 1989 roku. Natomiast w rundzie wiosennej barw naszego klub nie będzie reprezentował Ernest Jenta, który zdecydował się na grę w Magic Niezabyszewo.

Ciesze się, że udało nam się pozyskać Marcina, jego zadaniem będzie wzmocnienie naszej siły ofensywnej. To doświadczony zawodnik, z dobrze ułożona lewa noga i dobry przegląd pola. Mecz kontrolny pokazał, że jak najbardziej wpisuje się do naszej koncepcji gry. Jeśli chodzi o Ernesta, trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że dzięki regularnym występom w "A" Klasie odbuduje formę, jaką prezentował dwa lata temu, to zdolny chłopak, ale potrzebuje nowych bodźców i wyzwań.