Licytacja na Inauguracje Rundy Wiosennej/Przyłącz się i TY!!!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej sezonu 2015/2016. W Tuchomiu pierwszy mecz ligowy zaplanowany jest na 10 kwietnia, wtedy to też nasz zespół ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie zagra o punkty z Arkonią Pomysk Wielki, będzie to szczególny dzień dla naszego klubu, i to nie tylko ze względów czysto piłkarskich, ale inicjatywy pomocy naszemu wychowankowi Rafałowi, który zmaga się z białaczką. Na ten dzień zaplanowano zbiórkę pieniędzy, a w przerwie meczu odbędzie się licytacja, z której dochód w całości przekazany zostanie na leczenie dla Rafała.

Do licytacji wciąż się przygotujemy, zapewne hitem będzie oryginalna koszulka Arki Gdynia z podpisami całego sztabu trenerskiego i zawodników.(działacze "Arki" jak tylko dowiedzieli się o chorobie naszego zawodnika, od razu zaproponowali swoją pomoc). Kolejne gadżety będą czysto piłkarskie szalik GKS Myśliwiec Tuchomie, Arki Gdynia, piłką meczowa itp. Będzie też możliwość zakupienia ciepłego posiłku za symboliczną opłatą. Cały czas gromadzimy gadżety, jeśli są osoby, które chcą nam coś podarować na tą okazję serdecznie zapraszamy do kontaktu, w końcu cel jest szczytny.

Pomoc w licytacji zaoferował tez GOK Tuchomie, Gmina Tuchomie, Pomorski Związek Piłki Nożnej, i rodzice wychowanków. Musicie pamiętać, że każda pomoc jest nie zbędna, dla tego już dzisiaj zapraszamy Was do czynnego uczestnictwa w licytacji dla Rafała. Pamiętajcie 10 kwietnia Pomagamy