Gross opuszcza Myśliwca

Po trzech latach gry szeregi naszego zespołu opuszcza Adam Gross, „Grosik” postanowił się przenieść do IV ligowej Wdy Lipusz.

Adam trafił do Myśliwca z „B” klasowego Gromu Nakla, to jeden z tych zawodników, którzy mieli duży wkład w awansie zespołu do Klasy Okręgowej i utrzymaniu w sezonie 2017/2018 oraz 2018/2019, szczególnie w tym ostatnim napastnik dał popis swoich umiejętności, strzelił 29 bramek i zajął trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców naszej ligi, a nasz zespół zajął wysokie czwarte miejsce na koniec rozgrywek.

Adam bardzo chciał zmienić klub, uznał że w Myśliwcu już się nie rozwinie piłkarsko i potrzebuje zmiany otoczenia, szuka nowych wyzwań, nie było więc sensu trzymać kogoś na siłę w zespole. Zapewne będzie nam bardzo ciężko znaleźć zawodnika o takich parametrach na pozycje dziewięć, przed nami nie lada wyzwanie, ale nie załamujemy rąk. Adamowi życzymy wielu minut i jak najwięcej strzelonych bramek na boiskach czwartej ligi i dziękujemy za występy w naszych barwach.