Gross na podium w klasyfikacji strzelców

Adam Gross obecnie z 26 trafieniami zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców, wyprzedzają go zawodnicy dwóch czołowych drużyn naszej ligi, Artur Rzepiński z 44(Lipiniczanka Lipnica) i Paweł Koniuszek z 30 (MKS Start Miastko), na czwartej pozycji jest Łukasz Kościan z 22 trafieniami(Sokół Wyczechy), który w naszej lidze grę rozpoczął w rundzie wiosennej.

Do zakończenia klasyfikacji pozostały dwa mecze, i jedno jest pewne Arturowi Rzepińskiemu nikt korony króla stzrelców naszej ligi nie zabierze. Nam pozostaje cieszyć się z trzeciego miejsca Adama, który jednak do końca musi być czujny, Łukasz Kościan w tej rundzie już pokazał, że w nie jednym spotkaniu portafi stzrelić więcej niż 4 bramki.