Grają/Sparują

Tak jak wspominaliśmy, od 4 stycznia wszystkie nasze grupy wznowiły zajęcia a frekwencja we wszystkich grupach jest zadowalająca, widać coraz większe zainteresowanie szkoleniem w naszym klubie szczególnie w najmłodszych rocznikach, więc mamy powody do dumy. Taka kolej rzeczy sprawiła, ze zmuszeni byliśmy dokonać podziału roczników, aby poszczególne zajęcia dostosować pod konkretną grupę wiekową. Skoro zawodnicy trenują to i grają, na pierwszy ogień poszli zawodnicy pierwszej drużyny, w turnieju o Puchar Wójta Gminy Tuchomie, w stawce 10 zespołów zajęli wysokie drugie miejsce, przegrywając po rzutach karnych z zespołem Eko-Color Kaszubia Studzienice 0;1. W ramach treningu sparowali tez zawodnicy Juniora C, rocznik 2002/2003/2004, pokonali w Tuchomiu zespół U2 Bytów rocznik 2003 wynikiem 12;2,na widać, że na początku przygotowań ten zespół dobrze czuje się w grze na hali. Kolejne mecze z udziałem naszych zawodników już w najbliższą sobotę, podopieczni Łukasza Sabisz-rocznik 2008-2009i Ireneusza Wnuk Lipińskiego-rocznik 2006-2007 jadą na turniej do Studzienic. Trzymamy Kciuki!!!