Dziękujemy Gminie Tuchomie i firmie STAKOM za wsparcie!!!

Runda jesienna sezonu 2017/2018 w Słupskiej Klasie Okręgowej NO10.pl dobiegła końca, czas na wstępne podsumowania.
Do Klasy Okręgowej wróciliśmy po dziesięciu latach nie obecności, i na półmetku tych rozgrywek zajmujemy wysokie piąte miejsce w gronie szesnastu zespołów, co można uznać za duży sukces, ale to zasługa przede wszystkim naszego młodego zespołu, który chyba jest najmłodszy kadrowo ze wszystkich zespołów z jakimi przyszło się nam mierzyć na boiskach piłkarskich. Zawodnicy ciężko pracowali i wykonali plan, godnie reprezentowali klub nie tylko w rozgrywkach ligowych ale i pucharowych, historyczny awans do V Rundy Pucharu Polski stał się w tym roku faktem, dopiero rezerwy Drutex Bytovii wsparte kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny wyeliminowały nas z tych prestiżowych rozgrywek, wstydu nie było, po zaciętym spotkaniu ulegliśmy na własnym terenie 0:2, walcząc do samego końca o korzystny wynik, co gromkimi brawami nagrodzili licznie przybyli kibice.
Wiadomo, składowych tych sukcesów jest wiele, ale dzisiaj chcemy podziękować tym, którzy wsparli nas finansowo, Gminie Tuchomie na czele z Panem wójtem Jerzym Lewi Kiedrowskim i radnymi, oraz firmie STAKOMKarola Malek, bez WAS, nasz udział drużyny seniorów w rozgrywkach Klasy Okręgowej i Pucharowych nie byłby możliwy, dla tego Serdecznie DZIĘKUJEMY!!!