Z Przechlewa wracamy z kompletem punktów.

W sobotę nasz zespół odniósł trzecią wygraną pod rząd na wyjeździe w rundzie wiosennej, tym razem udało się przywieźć komplet punktów z Przechlewa. Dzięki tej wygranej nasz zespół awansował na piątą pozycję w tabeli.

Spotkanie rozpoczęło się dla nas znakomicie, już w 5 minucie objęliśmy prowadzenie po precyzyjnym strzale Jakuba Kulisza, któremu podawał Wałdoch. W 9 minucie mogło już być 2:0, ale strzał Grossa głową powędrował nad poprzeczkę, minutę później przed kolejną szansą stanął Gross, po podaniu Barry, ale strzelił w boczną siatkę. W 17 minucie Kulisz mógł wpisać się ponownie na listę strzelców, ale piłka po jego strzale przeleciała obok słupka. Do końca pierwszej połowy nasz zespół posiadał piłkę, ale niestety nie miał sposobu na sforsowanie szczelnej obrony gospodarzy, którzy w samej końcówce mogli nam strzelić bramkę, na szczęście dla nas napastnik rywala minął się z piłką. Na drugą połowę nasz zespół wyszedł bardziej zdeterminowany, z chęcią lepszej gry. Swoich szans nie wykorzystali Kaydrovych, Barra i Gross, w końcu udało się podwyższyć prowadzenie po rzucie rożnym, do piłki wybitej przed pole karne dopadł Wałdoch i uderzył bezpośrednio na bramkę rywali, strzał był naprawdę mocny i w samo okienko bramki, bramkarz Brdy nie miał szans na interwencję. Do końca meczu obraz gry się nie zmienił, nasz zespół kontrolował spotkanie, posiadał piłkę, ale niestety nie radził sobie z wykończeniem pod bramką rywali i ostatecznie wygrywamy na wyjeździe 2:0. W bramce naszego zespołu od pierwszych minut zadebiutował Oskar Zmuda Trzebiatowski, zastąpił w tym meczu Łukasza Michańczyk. 16-letni wychowanek naszego klubu zagrał przyzwoite zawody, co nas bardzo cieszy.

Mimo, że nie graliśmy dobrze, udało nam się wywieźć trzy cenne punkty z Przechlewa. Troszkę bałem się o obsadę na pozycji bramkarza, ale na szczęście Oskar zagrał poprawne zawody. Teraz skupiamy się już na meczu sobotnim w Tuchomiu z Jantarią Pobłocie, mam nadzieję, że uda się zagrać jeszcze lepiej.