Wygrana z Kaszubią w pierwszym meczu kontrolnym.

W środę nasz zespół rozegrał swój pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2017/2018. Mecz rozgrywany był w Studzienicach, a przeciwnikiem była miejscowa Kaszubia, wygrywamy 1:2(0:1), dzięki trafieniom Dominika Michańczyk. W pierwszej połowie meczu nie wykorzystaliśmy rzutu karnego po faula na Szymonie Zmuda Trzebiatowskim. Trener na mecz zabrał 17 zawodników, i każdy z nich miał okazję zaprezentowania się n boisku.

Zaledwie po dwóch jednostkach treningowych rozegraliśmy mecz kontrolny, i przyznam szczerze, że to było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Operowaliśmy dużo piłką, były składne akcje zabrakło wykończenia, ale nad tym wszystkim będziemy systematycznie pracować. Podoba mi się, zaangażowanie, na prawdę wszyscy pracują na sto procent, każdy musi walczyć o miejsce w składzie, a nic nie zastąpi zdrowej rywalizacji.

Zagrali:

Łukasz Michańczyk, Arek Gut, Cezary Jenta, Rałaf Chamier Ciemiński, Damian Kajetowski, Krystian Barra, Grzegorz Treder, Paweł Penkowski, Mateusz Demko, Wojciech Wałdoch i Adam Gross.

na zmiany wchodzili: Dominik Michańczyk, Szymon Żmuda Trzebiatowski, Patryk Reihs, Mateusz Wenta, Kacper Gruba, Huber Reschke.

Kolejne mecze kontrolne:

sobotę, o godzinie 16"30 w Lipnicy z Lipniczanką Lipnica