Odpadamy z Pucharu Polski

Nasz zespół odpadł w Trzeciej Rundzie Pucharu Polski po przegranej na wyjeździe z Lipniczanka Lipnica 3:0. W prawdzie w 72 minucie meczu Adam Gross miał okazję do wyrównania po rzucie karnym podyktowanym za faul na Damianie Zinko, niestety trafił wprost w dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza z Lipnicy, a w końcówce spotkania tracimy jeszcze dwie bramki i ostatecznie odpadamy z Pucharu Polski.

W tym sezonie stawiamy głównie na ligę, ale to też nie jest tak, że nie zależało nam aby zagrać dobrego meczu, w każdym meczu trzeba walczyć o zwycięstwo, inaczej gra nie ma sensu, tego dnia gospodarze byli zespołem lepszym i zasłużenie wygrali. Kilku zawodników  z podstawowego składu nie zabrałem na mecz, bo ważniejsze jest aby wyleczyli urazu, a inni mieli zagrać aby złapać rytm meczowy. Ten mecz obnażył kilka naszych słabości i jest materiał do analizy, teraz skupiamy się na meczu ze Startem Miastko.